۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

69.

عید میلاد

راز این طفل چیست؟ که در فقر و ناتوانی به میان ما آمد و فرشتگان و چوپانان او را دیدند و ستاره­ای عجیب مژده تولد او را به ایرانیان داد. خود این طفل در بزرگسالی پاسخ ما را خواهد داد. در 25 صفحه این پاسخ را مطالعه کنید.

68.

ایمان و تمدن

تنش و درگیری با تمدن یا گردن نهادن به دست آوردهای آن؟ پرسشی که یک ایماندار از خود می­ پرسد. این چالش و پدیده­ی تازه­ای نیست و پاسخ آن را در این کتاب 163 صفحه­ ای خواهید یافت. در تفسیری از کتابهای دانیال و استر و ....

نوید رهایی

71.

عیسی که بود؟

نویسنده:آرمان رشدی

عیسی به راستی که بود و چه کرد؟ از کجا آمد و به کجا رفت؟ آقای آرمان رشدی مقالاتی 44 صفحه ­ای، نگاهی تاریخی به شخصیت و زندگی عیسی مسیح داشته است.

70.

ایرانیان در کتاب مقدس

نویسنده: الن هانتزینگر

ما ملتی با قدمت چندین هزارساله چه برکت و لعنتی را در تاریخ پشت سر گذاشته ­ایم؟ در کتاب مقدس از ما ایرانیان چه ذکر خیری به میان آمده است؟ این ذکر خیر خداوند را از زبان "الن هانتزینگر" در 98 صفحه بخوانید.

73.

عیسی کیست؟

نان حیات، راه و راستی، قیامت و حیات، نور جهان و شبان نیکو که جانش را برای دوستانش فدا کرد. این همه که گفته شد چه معنی می­ دهد و به راستی عیسی کیست؟ اگر روح خدا هنوز بر شما مکاشفه نکرده که عیسی به راستی کیست، این 203 صفحه جسم و خون، شما را آماده­ی این مکاشفه می ­کند.

72.

عیسی و پادشاهی خدا

نویسنده: مهرداد فاتحی

پادشاهی چیست؟ یک شخص، همراه با یک مشت وزیر و دم و دستگاه زورگویی؟ وقتی عیسی از پادشاهی دم می­ زد منظورش چه نوع پادشاهی بود؟ دکتر مهرداد فاتحی در 36 صفحه منظور نظر عیسی را بررسی می ­کند.

75.

عیسای ناصری

او واقعا که بود؟ ما دقیقا از زندگی او چه

می ­دانیم؟ ما اطلاعات زیادی در مورد سی سال قبل از تعمید او نداریم. 22 صفحه جزییات تاریخی و جالب در مورد عیسای ناصری خواهید خواند.

74.

عیسی مسیح

امروز  برای ما کیست؟

نویسنده: دیتریش بونهوفر

چگونه می ­شود با نور کتاب مقدس با واقعیت تاریک روبرو شد؟ واقعیتِ سفت و سخت و متناقض دنیای امروز؟ چگونه می­شود این پوسته سخت را با کلام درهم شکست؟ دیتریش بونهوفر در پنجاه صفحه، مته­ای آلمانی از کلام مقدس

می ­سازد.

77.

کلیسا چیست؟

نویسنده: جان ر. شیتس

انسان تنها، انسان تن پرست، از این شاخه­ ی مذهب و عرفان و باور شخصی به شاخه­ های دیگری می­ پرد و نهایت بال و پر ریخته در خود فرو می ­رود! آیا واقعا شخص در خود نوری دارد؟ آیا کلیسا یک امر شخصی است؟ هدف کلیسا در این دنیای فرو افتاده و فریب خورده چیست؟ جان ر. شیتس در 18 صفحه تاک حقیقی را معرفی می ­کند.

79.

کلیساشناسی از دیدگاه سنت شرق

بازتعریفی از مفهوم کلیسا که دستخوش تحریف و تعاریف تاریخی قرار گرفته بود. در 164 صفحه این بازتعریفی را در کلیساهای شرقی مطالعه کنید.

76.

کلام و راز در کلیسا

نویسنده: گریگوری باوم

کلام خدا از عمل آن جدا نبوده است و خداوند طبق پیمانی که می ­بست عمل می­ کرد. گریگوری باوم در 12 صفحه کلامی که جسم گردید را توضیح می­ دهد.

78.

کلیسا در سنت سریانی

نویسنده: گیورگیس پانیکر

کلیسا، این بدن مسیح در سنت سریانی چه تاریخی داشته است؟ سنتی که شرقی بود و به واقعه­ ی تاریخی و زبانی مسیح نزدیک­تر. گیورگیس پانیکر در40 صفحه ما را به سفری شرقی می ­برد.

81.

کلیسا

نویسنده: آرمان رشدی

تعریف، اهمیت و کارکرد کلیسا را آقای آرمان رشدی در مجموعه مقالات بیست صفحه ­ای شرح داده ­اند.

80.

کلیسا و عهد جدید

بررسی تاریخی و مفهومی از نحوه­ی شکل ­گیری کلیسای اولیه. نویسنده ­ی کاتولیک این کتاب در 27 صفحه در پی اتحاد کلیساهای شرقی و کاتولیک و پروتستان است.

83.

کلیسای قدیم در ایران

نویسنده: ویلیام میلر

آغاز به کار کلیسا در ایران چگونه بود؟ چه مسیر تاریخی را طی کرد؟ ایرانیان چگونه با نام مسیح آشنا شدند؟ ویلیام میلر در 47 صفحه، به سفری تاریخی به سرزمین اجدادی­ مان می ­رود.

82.

کلیسای اولیه رسولان

در انجیل با ده ندای بشارت دهنده­ ی نجات روبرو هستیم ولی تنها در اعمال رسولان

خوانده ­ایم که در روز پنتیکاست چگونه کلیسا آغاز شد. در این کتاب 50 صفحه ­ای، از نه صدای دیگر نیز خواهید شنید.

85.

کتاب پیدایش چه می­ گوید

شعر پیدایش جهان چه می گوید؟ در آغاز چه پیش آمد و چه شخصیت هایی آمدند و رفتند؟ ساختار پنهان این کتاب چه چیزی در خود دارد؟ 132 صفحه­ ی این کتاب بخشی از ساختار کتاب پیدایش را آشکار می ­کند.

84.

کلیسای خانگی

نویسنده: تَت استیوآرت

" همچنین به کلیسایی که در خانه ها برپا می ­شود ، درود بسرانید." نویسنده کلیساهای اولیه را به قارچ­ های زیبایی تشبیه کرده است ولی یادآوری می­ کند که قارچ یک شبه نابود هم می­ شود. کشیش تَت استیوآرت در 44 صفحه نحوه ­ی رشد و محافظ کلیساهای خانگی را به ما می ­آموزد.

87.

کتاب مقدس در سنت سریانی

نویسنده: سباستین بروک

کنجکاوید بدانید که ترجمه­ های اولیه کتاب مقدس چه سرگذشتی داشته تا به دست ما رسیده است؟ سباستین بروک در 55 صفحه کنجکاوی ما را برطرف می ­کند.

86.

کتاب الف

کتاب الف تولد تازه و ورود به خانواده الهی را به شما تبریک می ­گوید و در 187 صفحه دروس مقدماتی در مورد زندگی مسیحی و اصول و اعتقادات آن را به شما آموزش می ­دهد.

89.

خوابها و زندگی روحانی

نویسنده: آنسلم گرون

خوابها می­ بینید و طبیعت کهنه و پوسیده، شما را به سمت و سوی تعبیر خوابهایی می ­کشاند که هیچ ارتباطی با روند و رشد روحانی شما ندارد. آقای آنسلم گرون در 31 صفحه رابطه گمشده میان خواب­ها و رویه روحانی را پیدا کرده و با ما درمیان می ­گذارد.

91.

خدای زنده

(جلد دوم)

در این کتاب 397 صفحه­ ای، معنی راز کلیسا و اوضاع کلیسا را بهتر درک خواهید کرد و بهتر می ­توانید خواهران و برادران خود را با این راز آشنا کنید و به یاری روح­ القدس همگی وارد ملکوت خداوند شوید.

93.

خدا و انسان

نویسنده: آنتونی بلوم

با پرسش­ های شکاک­ ها و منکران خدا بارها و بارها روبرو شده ­اید و شاید از آنها برای همیشه روگردان شده ­اید. آنتونی بلوم رو دروی یکی از منکران قرار گرفته و به جای روگردانی، در 80 صفحه به پرسش­ هایش رو نشان داده و پاسخ داده است.

88.

کتاب مقدس و تربیت فرزند

نویسنده: تت استیوآرت

فرزند یا فرزندانی دارید و در معرض تعالیم تاریک دنیا قرار گرفته ­اند و نگرانید که نهال و امانتی خداوند خشک و دزدیده شود. تت استیوآرت در 53 صفحه، راه تنگی باز می ­کند تا به یاری روح ­القدس، نهال و امانتی خداوند را آبیاری کنید.

90.

خادمین کلیسا

میان خدمت پرشور خادمین کلیسا، فکری به سراغ­ تان می ­آید، اسقف، کشیش چه کسانی هستند؟ چه کسی انتخابشان کرده؟ ملاک انتخاب آنها چه بوده؟ و از این دست سوالات. 18 صفحه این کتابچه پاسخ شما را می­ دهد.

92.

خیمه­ ها، معابد و قصرها

نویسنده: آر.سی . هووارد 

عهد جدید را بارها خوانده­ اید و عهد عتیق همچنان در سایه­ ی زندگی روحانی ­تان قرار گرفته است. آر.سی . هووارد  با 296 صفحه، دانشی فراهم می ­کند تا این سایه­ ی عهد جدید را بهتر بشناسید.

94.

خدا شما را دوست دارد

در 4 صفحه، مختصر و فشرده، این عشق را بخوانید و برای چشیدن آن دعا کنید.

95.

خدای زنده

(جلد اول)

عیسای مسیح و روح ­القدس